Spretten søndag – blant blomstene

Ekorn-surfina
Et kjapt lite ekornminne fra i sommres 😀
Og riktig god 1. advent til dere alle! Jeg har ikke så mye bloggeenergi akkurat nå disse dagene, men gleder meg til å smette rundt og se adventstaker og juleforbredelser når jeg får mer umpf.
Ganske straks skal mannen og jeg og kose oss med film og adventslys og deilig mat 🙂

Hei og velkommen til Moseplassen! Her deler jeg, Anne Holter-Hovind, hagetips, inspirasjon og ikke minst hageglede. Bli med meg ut i hager og balkonger, og fyll hverdagen med sprudlende opplevelser :) Følg meg gjerne på Instagram for jevne hagedrypp.

15 KOMMENTARER

  1. Takk og takk 🙂
    Jeg var forresten på roterommet i stad og sikta meg inn på julepynten, fant den på første blikk 😀
    Finner fremdeles ikke den esken med julepynt jeg hadde før jeg flytta hit, men jeg har da den jeg sanka i fjor iallefall 🙂 Det vil også si endel gammel julepynt jeg arvet fra mor, ting jeg fikk når jeg var liten og litt av hvert hun ikke bruker. Kjekt å ha, nå blir det snart jul! (neida, jeg skal ikke pynte før om noen uker… 😉 )

  2. Sjarmerende ekorn ;o)
    Jeg måtte selv lete etter adventslysestaken i går, men fant den ikke der jeg trodde den var,,,,Måtte opp på mørkeloftet, ja!
    Gammel julepynt som bringer frem minner fra en var liten, er fint å kunne ta frem og pynte med! Husker min farmor, og julepynten hun hadde! Der var mye fint, men dessverre er mye knust!
    Ha en fin adventsuke!

  3. Jeg liker å se sommerbilder nå når mørket slår oss ut 🙂 Jeg har funnet ut at det er én fordel med å være hjemme på dagtid nå om høsten/vinteren – jeg kan nyte det lille vi har av lys om dagen!

  4. Kos deg med julestria:) Har ventet litt på nyhet om lille ekorns tilbakekomst, kanskje han kommer når julestemningen er på plass;) Ha en deilig advent!

  5. Er bare innom for å si at jeg lenge har likt ekornbildene dine veldig godt, jeg blir glad av å se dem.

    Og dette var ekstra fint, syns jeg.

  6. Så utrolig hyggelig å høre fra dere alle sammen 🙂 Det er nå rart med disse arkiv-ekornbildene, jeg har jo sett de gang på gang og synes jo ikke de er så spennende lengere… og da er det litt rart å høre så mye fint 😉

    Julepynten er nå forresten lokalisert, ja, den fra i fjor altså, den fra tidligere dukker vel opp neste gang vi flytter… *ler*

  7. Heisann!

    Ja, helt utrolig hvordan roser holder ut i vekslende vær. Jeg måtte tilbake senere på ettermiddagen med kamera for å forevige dem.
    Det er ikke blitt så mye tid til besøk på andres blogger den siste tida. Har prøvd å skrive ferdig mest mulig av det som skal ut på bloggen i desember for å få litt tid til andre sysler i julestria.
    Nå sitter jeg feks og lager prøver med over 130 avkryssingssvar.
    Håper å kunne være med i neste «frøken»presentasjon også. Jeg holder åpnene åpne for hva jeg kan ha hjemme eller finne på en fremmed dør! Ha en fin kveld!

Comments are closed.